Роботодавцям про можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України

26 лютого 2019 року в приміщенні Деснянської районної у м. Чернігові ради відбувся семінар для представників підприємств, установ, організацій на тему: «Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства України про працю». В роботі семінару взяли участь представники 101 організації обласного центру.

Виступаючи перед присутніми заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Юлія Нітченко зазначила, що нові електронні сервіси Пенсійного фонду України дозволяють роботодавцям, робітникам та пенсіонерам дистанційно отримати необхідну інформацію.

Фахівець ґрунтовно розповіла про кабінет страхувальника, що дозволяє роботодавцям переглянути інформацію про забезпечення соціальних прав працівників, правильність подання звітів, сплату ЄСВ та заборгованість підприємства перед Фондом.

Юлія Нітченко наголосила, що через власний електронний кабінет можна отримати дані про страховий стаж працівника за весь необхідний йому період, а не лише за період перебування в трудових відносинах з роботодавцем. Для цього видається довідка «Дані про трудовий та страховий стаж» (додаток 9) до Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

На всі питання, які цікавили присутніх, спеціалістом управління були надані вичерпні відповіді.

Comments are closed.