Розрахунок субсидії на опалювальний сезон

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами) субсидія розраховується окремо на опалювальний сезон – з 01 жовтня до 30 квітня та неопалювальний сезон – з 01 травня до 30 вересня.
Перерахунок розміру житлової субсидії в межах установленого строку її призначення здійснено без звернення громадян.
Звертаємо увагу, що розрахунок субсидії в місяцях початку та закінчення опалювального періоду здійснюється з урахуванням дати його початку та закінчення, що встановлюється рішенням виконавчого органу міської ради.
Розпорядженням Чернігівської міської ради № 320-р від 07 жовтня 2016 року опалювальний сезон 2016-2017 років розпочато:
– для житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, кооперативних житлових будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, приватного житлового фонду, а також відомчого житлового фонду підприємств та установ 12 жовтня 2016 року;
– для споживачів, що користуються індивідуальним газовим опаленням  10 жовтня 2016 року до 15 квітня 2017 року.
Споживачам, що користуються індивідуальним газовим опаленням перерахунок субсидії здійснено автоматично.
Повідомлення про перерахунок субсидії на опалювальний сезон громадянам, які проживають у приватних будинках передані головам вуличних комітетів, де вони можуть їх отримати.
Іншим громадянам перерахунок буде здійснено до 01 листопада 2016 року. Суми субсидій будуть відображені в квитанціях житлово-комунальних організацій.
Одночасно повідомляємо, що до бюджету повернуті невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення, що перевищують вартість (станом на 01 травня нового опалювального сезону) 100 м3 природного газу або вартість 150 кВт/г електричної енергії ( в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення).
В квитанціях на оплату послуг відображена сума повернення невикористаної субсидії.
Більшість звернень громадян до управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради з питання виникнення боргів через те, що громадяни в минулому опалювальному сезоні субсидію, передбачену на оплату за опалення, використали на оплату за гаряче водопостачання (при відсутності засобів обліку гарячої води).

Коментарі заборонені.