Санаторно – курортне лікування

    До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1 та батьків дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою !
Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 з 01.01.2017 передбачено новий механізм забезпечення  санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Зокрема, буде укладатися тристороння угода між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому постраждалій особі буде забезпечено право вільного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення чи відпочинку.           Право на санаторно-курортне лікування мають громадяни, віднесені до категорії 1, та діти – інваліди, інвалідність яких пов’язана з наслідками  аварії на ЧАЕС.
З 1.01.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1029 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2017 році», якою передбачено, що розмір грошової допомоги для компенсації  вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку для санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, буде становити:
–  для осіб, віднесених до категорії 1, – 5 250 гривень;
– для дітей, яким установлена інвалідність, пов’язана з Чорнобильською катастрофою, – 10 840 гривень.
На 07.07.2017 управлінням укладено 42 угоди та отримано 132 гарантійних листа щодо згоди на оздоровлення постраждалих громадян.
Вже отримали санаторно-курортні послуги 21 особа, ще 9 осіб, з них 4 дитини-інваліда, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, перебувають на оздоровленні – причому у закладах, які вони самі обрали залежно від власних потреб та пріоритетів.
За більш детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м.Чернігові ради, каб. 200, 224 за адресою м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19, телефон для довідок 64-20-79, 4-02-44.

Коментарі заборонені.