Шановні чорнобильці!

Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради повідомляє, що до 15 жовтня 2016 року продовжується прийом заяв для забезпечення санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок у 2017 році від постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Постановка на облік постраждалих осіб та потерпілих дітей здійснюється відповідно до Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого Постановою Кабінету  Міністрів України від 27 березня 2013 року № 261 (далі Порядок).

Звертаємо вашу увагу  на те, що постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 року № 489 внесено зміни до Порядку.

Так, безоплатними санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок забезпечуються:

– постраждалі особи (особи, віднесені до категорії 1);

– потерпілі діти (діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильської катастрофою) разом з одним із батьків або особою, яка їх замінює.

Разом із заявою необхідно надати:

– медичну довідку за формою 070/о, яка дійсна 12 місяців;

– копію посвідчення постраждалої особи, разом з відповідними вкладками (у разі їх наявності);

– копію паспорта (1,2 сторінка та прописка).

Під час подання копій документів, передбачених Порядком, особи надають їх оригінали для огляду.

Для одержання путівки на відпочинок надаються вищезазначені документи, крім довідки за формою 070/о.

У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від місця реєстрації, додатково подається видана місцевим органом за місцем реєстрації довідка про те, що ви або ваша дитина не перебуваєте на обліку для забезпечення путівкою в наступному році (крім осіб, які є громадянами України, та дітей, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення АТО).

А також наголошуємо на тому, що довідку за формою 070\о необхідно поновлювати до закінчення терміну дії попередньої.

На даний час в управлінні праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в місті Чернігові ради є наявні путівки для оздоровлення постраждалих осіб 1 категорії, які перебувають на черзі для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2016 році.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вул. Івана Мазепи,19, каб. 200, 224 або за телефоном 64-20-79; 4-02-44.

 

 

Начальник управління праці

та соціального захисту населення                               І.П.Марчук

Коментарі заборонені.