Школярі отримали винагороду за успішне навчання

Вже майже 20 років у Новозаводському районі м. Чернігова існує традиція вручення винагороди районної у місті ради за успіхи у навчанні для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та дітей, один з батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, що навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах району на високому та достатньому рівні.

У п’ятницю, 16 березня 2018 року, за успіхи у навчанні 23 школяри отримали винагороду, яку урочисто вручали голова Новозаводської районної у м. Чернігові ради Тетяна Степанівна Кузнецова-Молодчая, заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючий справами виконкому Світлана Олексіївна Личак та начальник служби у справах дітей районної у місті ради Юрій Анатолійович Назаренко. За досягнення у навчанні 4 учні, що мають високий рівень знань отримали по 900 гривень, 19 учнів з достатнім рівнем знань – по 700 гривень.

Тетяна Степанівна побажала дітям успіхів у навчанні, добра, тепла, здоров’я, віри в успіх та впевненості у своїх силах. Наголосила, що для того, щоб гарно навчатися, потрібно наполегливо працювати, творчо мислити, розвивати свої задатки та здібності.

        

До зазначеного заходу також долучилися і голова фракції “Блок Петра Порошенка – Солідарність”, депутат районної у місті ради Світлана Олексіївна Пушкова, яка вручила школярам солодощі. “Спілка Самаритян України” Чернігівського Об’єднання передала набори канцелярського приладдя.

Особливість цих винагород у тому, що це підсумок роботи дитини упродовж навчального півріччя, оцінка її старань та наполегливості.

Наостанок, хочеться висловити подяку опікунам та піклувальникам за сумлінне виконання покладених на них обов’язків, за створення атмосфери, що сприяє успішному оволодінню дітьми знань та навичок, за материнську турботу, чуйність та небайдужість до нелегкої долі дітей.

Comments are closed.