СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ГРОМАДЯНАМ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ЛЮДЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова – державна установа, що здійснює соціальне обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. Має такі відділення:

 

Відділення соціальної допомоги вдома

Спеціалісти відділення надають соціально-побутові послуги в домашніх умовах громадянам похилого віку та інвалідам, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком.
Перелік послуг: приготування (допомога в приготуванні) їжі; придбання та доставка товарів з магазину або базару, доставка газет, журналів, медикаментів; виклик лікаря, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я; допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни; оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, транспортні послуги, внесення платежів.
т. 662-465, 667-548
  


Відділення денного перебування

Працівники відділення надають послуги: організація денного відпочинку, спостереження за станом здоров’я, вимірювання артеріального тиску, масаж, фітотерапія, аромотерапія, психологічна підтримка, організація гурткової роботи, участь у клубах за інтересами, допомога при відвідуванні театрів та виставок.Зокрема, відділенням організовується та проводиться навчання для підопічних («Університет третього віку»), організовано роботу кабінету психологічного розвантаження. Також організовуються екскурсії, зустрічі з провідними майстрами мистецтва, в приміщеннях територіального центру проводяться святкові заходи з нагоди свят і видатних подій, відбуваються індивідуальні та групові заняття з лікувальної фізкультури.
т. 662-972, 662-528
  


Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги
 т. 664-119

Відділення, виходячи з можливостей забезпечує громадян:
1) одягом, взуттям, іншими предметами першої потреби;
2) предметами медичного призначення;
3) предметами побутової та особистої гігієни;
4) продовольчими та промисловими товарами;
5) організовує дрібний ремонт помешкань.

Спеціалісти відділення надають послуги:
перукаря,
швачки,
столяра,
електрика,
взуттьовика.

Психолог
т. 662-528

Юрисконсульт
т. 664-119

Соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку та інвалідам надаються
БЕЗКОШТОВНО

Наша адреса:
14001, м. Чернігів,
вул. Текстильників, 25

Comments are closed.