Святкові акції для воїнів АТО

У новорічні та різдвяні свята, люди загадують бажання, мріють про щось своє, потаємне. Але немає сумніву, що більшість мріє про мир в Україні. Сьогодні це найважливіше. Тому підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова вирішили трохи порадувати своїх земляків і дати їм зрозуміти, що пам’ятають про них і чекають додому живими та здоровими. Було організовано збір подарунків для земляків, які захищають наш мир та спокій на сході держави. Буквально за декілька днів підопічні принесли солодкі смаколики та теплі шкарпетки.
Водночас, уже сьогодні ми спостерігаємо за змінами в активності людей похилого віку, вони хочуть допомагати та ділитися своїм досвідом та можливостями. І свідченням цього є участь в рамках проекту «рівний – рівному», виготовлення вітальних новорічних та різдвяних листівок для учасників АТО. Підопічні власноруч зробили святкові привітання та написали зворушливі листи нашим солдатам.

        

Ця акція вкотре показує, що у світі дуже багато щирих і небайдужих людей. Ми всі прекрасно розуміємо, що жодні дарунки не замінять мир та спокій на землі, але… Зробити невеличке диво, подарувати своє тепло, турботу людям, які боронять кордони України, – це найменше, що можемо. Сьогодні допомога воїнам АТО – справа честі для кожного.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї акції!

Comments are closed.