Свято до Міжнародного дня людей поважного віку

Є в нашому житті свята, які торкаються кожного з нас. На початку жовтня відзначається одне з таких – День людей похилого віку. Україна разом зі всією світовою спільнотою бере участь у відзначенні цього свята. Тим більше, що в Україні 1 жовтня  святкують і День ветерана. У цей день українці мають згадати, що є люди літнього віку, про яких ми часто чуємо в транспорті. Це — наші батьки, дідусі з бабусями, люди мудрі та досвідчені.

Відзначення Дня людей поважного віку стало традиційним для підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова. На захід завітало чимало сивочолих людей, за плечима яких — значний життєвий досвід. Аби привітати, а також висловити свою повагу та вдячність за їхню неоціненну мудрість, напередодні свята у стінах територіального центру відбувся святковий концерт за участю талановитого співака Петра Васильовича Міщенко, який завершився чаюванням зі смаколиками та солодощами.

Коли життя іде на схил, найпростіші радощі стають найдорожчими. Звичайно, турбота про людей похилого віку не повинна мати епізодичний характер, адже вона необхідна щодня, щохвилини, щомиті.

Comments are closed.