Свято в територіальному центрі соціального обслуговування Новозаводського району м. Чернігова «Чернігів наш рідний»

20 вересня 2016 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова відбувся концерт з нагоди 73-річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників та Дня міста за участю викладачів і студентів Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка та дитячого танцювального колективу «Каблучок».

Підопічні територіального центру тепло зустріли молоде покоління, їх виступи супроводжувалися бурхливими оваціями. Старше покоління співало разом з молоддю пісні воєнних років.

З нагоди свята були відкриті виставки творчих робіт підопічних територіального центру «Мій древній Чернігів, вічно молодий» та дитячих робіт «Від серця до серця» художньої студії «Майстерня живопису» Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

На заході були присутні депутати районної у місті ради, які вручили подарунки підопічним Територіального центру: спортивний інвентар для кабінету лікувальної фізкультури – гімнастичні палки, коло здоров’я (диски), килими для спорту (каремати).

Коментарі заборонені.