Сиротам – власне житло

У Чернігові придбали житло для  осіб, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У 2017 році, вперше за роки незалежності України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877, виділено кошти з державного бюджету на придбання житла особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У грудні минулого року містом придбано помешкання коштом державної цільової субвенції, а саме – одну 3-кімнатну та дві 4-кімнатні квартири. І вже у цю весняну сонячну пору, 20 квітня цього року, коли все навколо зеленіє, розкривається назустріч теплим сонячним променям, дві щасливі молоді людини, Рубан Людмила та Пуховий Дмитро, які до 18 років перебували на первинному обліку служби у справах дітей Новозаводської районної у місті ради, як особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ключі від квартири у будинку, що знаходиться на вулиці Стрілецькій, 96, у мальовничому місці, неподалік лісу та річки Стрижень.

Новосілля – це початок нового життя, і напевне,  одне з найважливіших свят у житті. З цієї нагоди молодих жителів нашого міста з новосіллям прийшли привітати та вручити подарунки секретар Чернігівської міської ради Максим Петрович Черненок, начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Михайло Анатолійович Католик, голова Новозаводської районної у м. Чернігові ради Тетяна Степанівна Кузнецова-Молодчая, заступник голови Деснянської районної у місті ради Олександр Сергійович Антонов, заступник голови районної у місті ради-керуючий справами виконкому Світлана Олексіївна Личак та начальники служб у справах дітей Новозаводської і Деснянської районних у місті рад Юрій Анатолійович Назаренко та Катерина Петрівна Науменко.

Вітаючи з цією чудовою і важливою подією, з новим кроком і новою сторінкою у їхньому житті, побажали щастя у новому будинку,  щоб нове житло стало затишним куточком у їхньому житті і самим комфортним місцем на Землі, щоб кожен день зустрічали з радістю, посмішкою та вірою у диво!

За інформацією
служби у справах дітей
районної у місті ради

Comments are closed.