У Чернігові відкриваються стаціонарні пункти обігріву

У зв’язку з очікуваним похолоданням відділ з питань надзвичайних ситуацій Управління ЖКГ міської ради визначив список місць у Чернігові, які в морози працюватимуть як стаціонарні пункти обігріву.
Ці пункти обігріву призначені, насамперед, для надання допомоги соціально незахищеним верствам населення та тим людям, яким за різних обставин загрожує переохолодження. У пунктах обігріву змерзлим надається тимчасовий прихисток, пропонуються гарячий чай та харчування.
Всі пункти діють цілодобово.

 Адреси розташування стаціонарних пунктів обігріву в Чернігові:

1 –   підрозділи ДСНС:
– вул. Захисників України, 4;
– вул. Жабинського, 21;
– вул. Квітнева, 19;
– вул. Індустріальна;
– вул. Шевченка, 3
2 –   міські лікарні:
– проспект Миру, 44;
– вул. 1-го Травня, 168;
– вул. 1-го Травня, 170;
– вул. Текстильників, 36
3 –   станція швидкої медичної допомоги
– вул. Захисників України, 22
4 –   центр соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних на 25-30 осіб
– вул. Святомиколаївська, 33.

Як пояснив начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій Григорій Годун, при більш сильних та більш тривалих морозах місто встановлює ще один пункт обігріву – спеціальний великий намет біля Березового гаю в районі вул. Пухова. У цьому наметі цілодобово чергують працівники ДСНС, там влаштовуються електропостачання та комунальні зручності. Але це похолодання очікується короткочасним, всього на 4 дні. Тому намет цього разу встановлюватись не буде. Він залишається в резерві й буде розгорнутий цієї зими на початку тривалого похолодання.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Коментарі заборонені.