Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради інформує

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 01 жовтня 2019 року виплата розрахованої суми пільги буде здійснюватись двома способами:

1) у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів в  АТ «Ощадбанк» за наявності мобільного телефону (розрахунки за надані послуги з житлово-комунальними підприємствами будуть проводитись без участі пільговика);

2) за заявою пільговика, поданою до управління праці та соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня),  у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону через АТ «Ощадбанк» або відділення АТ «Укрпошта».

У зв`язку з цим всім пільговикам необхідно терміново звернутися (або зателефонувати) до управління  праці та соціального захисту населення районної у м. Чернігові ради  (вул. Івана Мазепи,19).

При собі мати: паспорт, довідку про склад сім`ї, квитанції на оплату за житлово-комунальні послуги, реквізити відкритого рахунку для виплат в АТ «Ощадбанк» (у разі готівкової форми отримання пільги через АТ «Ощадбанк»).

Контактний телефон 778-962, 604-223. Прийом з 8:00 до 16:00.

Comments are closed.