Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради інформує

З метою реалізації програми для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції 21 червня 2017 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції».

Згідно з Порядком учасник антитерористичної операції для отримання послуг з професійної адаптації письмово звертається до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації із заявою.

Орган соціального захисту населення видає учаснику антитерористичної операції направлення до міського центру зайнятості на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання.

З урахуванням висновків професійної орієнтації орган соціального захисту населення видає направлення на професійне навчання учаснику АТО Бажаючих навчатися по кожному напряму, запропонованому надавачами освітніх послуг.

Професійне навчання учасників антитерористичної операції здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Строк професійного навчання учасників антитерористичної операції визначається робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами та не може перевищувати 12 місяців у разі організації навчання за робітничими професіями.

Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.

З питань навчання просимо звертатись за адресою м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19, управління праці та соціального захисту населення Новозаводської у м. Чернігові ради, кабінет 101 А. Телефон для довідок
60 42 23.

 

Начальник управління праці

та соціального захисту населення                                                        І.П.Марчук

Comments are closed.