Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради оголошує відбір навчальних закладів для організації професійного навчання учасників антитерористичної операції

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року  № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) та у зв’язку зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 № 837 щодо порядку використання коштів, оголошується відбір професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання для організації професійного навчання учасників АТО у 2016 році.

Пропозиції про участь у відборі навчальних закладів приймаються управлінням праці та соціального захисту населення Новозаводського району м. Чернігова до 01 грудня 2015 року за адресою м. Чернігів, вул. Щорса, 19, телефон для довідок 64 20 89.

Коментарі заборонені.