Урочисте відкриття Центру надання соціальних та інших адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс»

Сьогодні в приміщенні Новозаводської районної у м. Чернігові ради запрацював сучасний Центр надання соціальних та інших адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».
Тут, у комфортних умовах, прийматимуть громадян працівники районного управління праці та соціального захисту населення, фахівці головного управління Пенсійного фонду, центру надання адміністративних послуг, служби у справах дітей. Урочисте відкриття центру відбулося за участю заступника міністра соціальної політики України Миколи Шамбіра, чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, заступниці голови Чернігівської облдержадміністрації Наталії Романової та голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради Тетяни Кузнецової-Молодчої.

Новий Центр надання соціальних та адміністративних послуг у Чернігові створений за ініціативи Новозаводської районної у місті ради, за сприяння мінсоцполітики та Чернігівської міської ради.

 

У рамках цієї програми на реконструкцію приміщення з державного бюджету виділено 7,5 млн грн та забезпечено співфінансування з міського бюджету в розмірі 1,8 млн грн. У межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», що реалізується Міністерством соціальної політики України, за сприяння Світового банку, Центр облаштовано меблями та сучасною комп’ютерною технікою.У «Прозорому офісі» жителі міста отримуватимуть соціальні та адміністративні послуги з призначення субсидій, різних видів допомог та компенсацій, одержання пільг, призначення та перерахунку пенсій, реєстраційні послуги.

Обслуговування здійснюється з дотриманням світових стандартів за принципами відкритості, прозорості, оперативності, якості, орієнтації на одержувача послуг. Працює сучасна система «фронт» і «бек» офісів.

Вдосконалена система надання соціальних послуг дозволить мешканцям міста вирішити свої питання швидко та зручно.

Центр розташований на І-ІІ поверхах приміщення Новозаводської районної ради за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19.
Робочі години: з 8.00 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.00 до 16.00 (п’ятниця).

Контактний телефон – 677-122.

Comments are closed.