Вакансії

І Інформація щодо порядку та умов проходження конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування районної у місті ради:

1. Постанова КМУ від 15.02.2002 року “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (зі змінами)”  (читати далі)

2. Розпорядження голови районної у місті ради від 30 вересня 2011 року № 89-р ” Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування” (читати далі)

3. Розпорядження голови районної у місті ради від 04 червня 2015 року № 45-р “Про внесення змін до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Новозаводській районній у м. Чернігові раді” (читати далі)

4. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ 

для складання іспиту кандидата на заміщення вакантної посади
посадової особи місцевого самоврядування відділу по контролю за цільовим використанням коштів управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної  у м. Чернігові ради (читати далі)

5. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ для проведення іспиту на заміщення вакантної посади головного спеціаліста секторів  №1, №2 відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради (читати далі)

6. Зразок заяви для участі в конкурсі  (читати далі)

ІІ Вакансії станом на 25.09.2020 року : (читати далі)

Comments are closed.