Вакансії

І Інформація щодо порядку та умов проходження конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування районної у місті ради:

1. Постанова КМУ від 15.02.2002 року “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (зі змінами)”  (читати далі)

2. Розпорядження голови районної у місті ради від 30 вересня 2011 року № 89-р ” Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування” (читати далі)

3. Розпорядження голови районної у місті ради від 04 червня 2015 року № 45-р “Про внесення змін до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Новозаводській районній у м. Чернігові раді” (читати далі)

4. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ для складання іспиту на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юрисконсульта управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради (читати далі)

5. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ для складання іспиту кандидата на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу програмного та комп’ютерного забезпечення управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради (читати далі)

6. Зразок заяви для участі в конкурсі  (читати далі)

ІІ Вакансії станом на 17.07.2019 року : (читати далі)

Коментарі заборонені.