«Веб-портал Пенсійного фонду України –сучасний спосіб надання інформації. Приходь і реєструйся!»

Працівники Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели у міському центрі зайнятості флешмоб на тему: «Веб-портал Пенсійного фонду України –сучасний спосіб надання інформації. Приходь і реєструйся!»

Під час акції учасники заходу розповідали відвідувачам, що завдяки Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду можна дистанційно отримувати послуги, а саме: про страховий стаж, нараховану заробітну плату та пенсію; здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права; отримувати необхідну інформацію і попередньо записуватись на прийом до фахівців. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Звернули увагу, що для того, щоб стати користувачем такої електронної послуги необхідно звернутись до органів Фонду з заявою або зареєструватись за допомогою електронного цифрового підпису.

Громадяни мали змогу отримати інформаційні буклети та відповіді на свої запитання від фахівців Фонду.

Довідково: В Чернігівському об’єднаному управлінні завдяки роз’яснювальній роботі серед населення, чисельність користувачів, зареєстрованих на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України протягом січня-квітня 2018 року збільшилась понад 1,1 тис. осіб.

Comments are closed.