Вічна пам’ять визволителям!

День Перемоги, 9 травня – це свято увійшло до наших сердець як символ героїзму і безприкладної мужності народу, що відстояв мир на землі.
Немає сім’ї, якої не торкнулася б пожежа Великої Вітчизняної. Ми свято шануємо пам’ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам’ятаємо подвиг великих трудівників, що кували Перемогу в тилу. Ми вдячні захисникам всіх поколінь, що присвятили себе служінню Вітчизні.
Пам’ять загиблих у часи Другої світової війни увічнюють меморіали, обеліски, братські могили, до яких приходять згадати своїх батьків, дідів та прадідів чернігівці.
У цей радісний і водночас сумний день, вшанувати пам’ять загиблих воїнів прийшли керівництво, депутати та співробітники Новозаводської районної у м. Чернігові ради, мешканці та гості міста Чернігова, представники підприємств, установ та громадських організацій району, які, відповідно до розпорядження голови районної у місті ради № 64-р від 25 квітня 2016 року, щорічно доглядають за місцями поховань загиблих земляків в роки Другої світової війни та покладають до них квіти у такі пам’ятні дати.
Шановні ветерани!
Ще раз зі святом Вас. Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. З історії відомо, що майже кожна родина втратила на війні своїх синів і дочок, братів, чоловіків. Неможливо перечислити усіх визволителів поіменно, але рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна.
Низький уклін вам, наші славні переможці! Вічна пам’ять і слава тим, хто віддав своє життя, за щастя живих і мир на землі!

Коментарі заборонені.