Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

21 липня 2016 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалися питання: про стан соціальних виплат населенню за І півріччя 2016 року; про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району за І півріччя 2016 року.

Заслухано звіт в.о. головного лікаря ДЗ “Вузлова лікарня станції Чернігів ПЗЗ” Тарасенко Л. Г. щодо стану та заходів з погашення заборгованості із заробітної плати та звіти головного бухгалтера комунального енергогенеруючого підрозділу “Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми “Технова” Грицишиної Т.М. і уповноваженого представника ПАТ “Ритм” Ситник Л.А. щодо стану та заходів з погашення заборгованості до Пенсійного фонду України. Районною комісією прийнято відповідні рішення.

Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ДП “Спецтехніка” ЗАТ “Пожкомплекс”, ЗАТ “Архітектурна майстерня комплексного проектування”, ВП “Деревообробний комбінат ТОВ “Айва”, ТОВ “Ремторгпобуттехніка”. Виконання рішень знаходиться на контролі районної комісії.

 

Відділ праці управління праці та соціального
захисту населення районної у місті ради

Коментарі заборонені.