Відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

14 квітня 2016 року на засіданні районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів розглядалося питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати та заходи щодо її ліквідації на економічно-активних підприємствах району за результатами І кварталу 2016 року.

Заслухано звіт арбітражного керуючого ТОВ “Ватес” Рязанової С.М. та помічника арбітражного керуючого ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник” Кравчук Н.Є.  про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

За інформацією арбітражного керуючого ТОВ “Ватес” Рязанової С.М. відповідно до Постанови господарського суду Чернігівської області від 06 березня 2014 року ТОВ “Ватес” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру. Але у визначені строки завершити ліквідаційну процедуру не вбачається можливим. Триває кримінальне провадження щодо невиплати колишнім директором ТОВ “Ватес” Ковтунов О.Ф. заробітної плати в сумі 416,4 тис. грн та відкриті ще два  кримінальні провадження стосовно останнього. За цих обставин комітетом кредиторів ТОВ “Ватес”, який відбувся 03 березня 2016 року було прийнято рішення щодо продовження ліквідаційної процедури ТОВ “Ватес” на шість місяців.

Помічник арбітражного керуючого ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник” Кравчук Н.Є. повідомила, що  згідно  з ухвалою Господарського суду Чернігівської області  від  08 грудня 2015 року ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник” з 08 грудня 2015 року визнано банкрутом, триває ліквідаційна процедура. Але, за умови співпраці з надійним інвестором  товариство ще  може відновити свою діяльність та до кінця поточного року ліквідувати заборгованість  із заробітної плати і до Пенсійного фонду України.

Також, заслуховувалась інформація управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради, управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові та управління Держпраці у Чернігівській області про виконання попередніх рішень комісії щодо ДЗ “Вузлова лікарня станції Чернігів ПЗЗ”, ПАТ “Чернігівбуд”, ДП “Спецтехніка” ЗАТ “Пожкомплекс”,  ТОВ “Телерадіокомпанія “Голд Фьюче” та ТОВ “М’ясопереробний комплекс “Альянс”. З цих питань прийняті відповідні рішення, виконання яких знаходяться на контролі районної комісії.

Коментарі заборонені.