“Відгуки палаючих років”

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 60 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям та старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни: тим, хто загинув на її фронтах, в окопах, під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісті у вихорі військового лихоліття.

3 травня 2018 року, напередодні відзначення Дня памяті, у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова відбувся концерт “Відгуки палаючих років” за участю творчого колективу студентів та викладачів Чернігівського базового медичного коледжу. Ветерани та всі присутні в залі мали змогу послухати відомі фронтові пісні, а дехто наспівував знайомі рядки та витирав з очей сльози. Під останні акорди  присутні в залі піднялися зі своїх місць, вшановуючи пам’ять тих, хто так і не повернувся з поля бою.

З кожним роком ми віддаляємося від найкривавішої війни 20-го століття, і в той же час у всіх нас з’являється все більше усвідомлення та особливе ставлення до подій Другої світової війни. На жаль, нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю. І наші воїни знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не зброєю, а силою духу.

Comments are closed.