Відзначення Дня міста, 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та Дня партизанської слави.

                                  Дорогі чернігівці!
        Щиро вітаємо вас з Днем міста, 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та Днем партизанської слави.
Сьогодні ми відзначаємо славетне свято. Славетне, бо в цей день Чернігів став вільним від нацистського лиха. Тисячі мужніх воїнів захищали свою Батьківщину так само, як нині її захищають на сході мужні воїни України. Ціною власного життя, здоров’я, вони відвоювали рідні землі.
У всіх населених пунктах України пам’ять героїв, які віддали життя за нашу свобод, вшановують квітами. Ці місця священні для кожного, незалежно від його політичних поглядів і переконань. Адже, саме завдяки цим солдатам, ми живі сьогодні, без них не було б і нинішньої незалежної України. Тому, крім монументів і братських могил, пам’ятники героям-визволителям повинні бути в серці кожного українця. Їх світлою пам’яттю ми зобов’язані повіряти кожен свій крок, жити так, щоб бути гідними їх подвигу і їх великої жертви.

          

Древній і сучасний Чернігів може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.
Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день народження міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

       

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем міста! Бажаємо усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються заповітні мрії. Зичимо всім жителям міста Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя!

Comments are closed.