Вручення винагороди районної у місті ради за успіхи у навчанні

Перше вересня – радісний день, коли після літнього відпочинку діти повертаються до  школи, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями. Це день, коли порожні без учнів школи знову наповнюються дитячими голосами та шурхотом зошитів. Знову радісно дзвенить шкільний дзвоник, сповіщаючи про початок та кінець уроку.

Усі схвильовано чекають цього моменту, особливо малеча, яка вперше переступить поріг школи. І коли літній відпочинок добігає кінця, ми починаємо готуватися до школи. Купуємо шкільну форму, новий рюкзак, пенал, олівці, зошити …

Новозаводською районною у м. Чернігові радою постійно проводиться робота щодо покращення  матеріального стану дітей соціально незахищених категорій. Протягом останніх років склалась певна система благодійної допомоги. В районі постійно діє програма соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності.

Так відбулося і цього року. 31 серпня 2017 року, представники районної у місті ради зустрілися з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, з дітьми один з батьків яких загинув в районі проведення антитерористичної операції.

Напередодні нового навчального року дітей привітали заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючий справами виконкому Личак С.О., начальник служби у справах дітей районної у місті ради Назаренко Ю.А. та вручили винагороду за успіхи у навчанні для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та дітей, один з батьків яких загинув в районі проведення антитерористичної операції, що навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова на високому та достатньому рівні. 5 учнів, які навчаються на 10-12 балів отримали по         900 гривень,   20 учнів, які навчаються на 7-10 балів отримали по 700 гривень. Також матеріальна допомога з нагоди початку навчального року у розмірі 2 500 грн. вручена 3 діткам, які йдуть до першого класу.

Comments are closed.