Вручення винагороди районної у місті ради за успіхи у навчанні

Новозаводською районною у м. Чернігові радою постійно проводиться робота щодо покращення  матеріального стану дітей соціально незахищених категорій. Протягом останніх років склалась певна система благодійної допомоги. В районі постійно діє програма соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності.


Так відбулося і цього року. 22 серпня 2018 року, представники районної у місті ради зустрілися з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, з дітьми один з батьків яких загинув в районі проведення антитерористичної операції.
Напередодні нового навчального року дітей привітали голова районної у місті ради Кузнецова-Молодчая Т.С., начальник служби у справах дітей районної у місті ради Назаренко Ю.А. та вручили винагороду за успіхи у навчанні для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та дітей, один з батьків яких загинув в районі проведення антитерористичної операції, що навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова на високому та достатньому рівні. З учнів, які навчаються на 10-12 балів отримали по 900 гривень, 25учнів, якінавчаються на 7-10 балів отримали по 700 гривень. Також матеріальна допомога з нагоди початку навчального року у розмірі 1800 грн. вручена 8діткам, якійдуть до першого класу.

Comments are closed.