Виїзний прийом – це спрощений доступ до отримання інформації

       Функціонування місцевого самоврядування забезпечує створення та підтримку сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання громадянам якісних і доступних публічних послуг та консультацій. Тільки безпосереднє спілкування з людьми дає більш чітке уявлення про проблеми, з якими звертаються мешканці, а отже, і шляхи їх вирішення.
З цією метою, 25 жовтня поточного року, проведений особистий виїзний прийом громадян у трудовому колективі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівська обласна дитяча лікарня” за участю заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючого справами виконкому Світлани Олексіївни Личак.
Такі зустрічі в трудовому колективі та за місцем проживання громадян проводяться на виконання Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та відповідно до графіку особистого прийому громадян.
Оскільки медична сфера в питаннях пенсійного забезпечення є дещо особливою і останнім часом зазнає законодавчих змін, працівники обласної дитячої лікарні проявили неабияку зацікавленість в питаннях визначення віку та права виходу на пенсію за вислугу років відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій ” від 03 жовтня 2017 року  № 2148-VIII , права на перехід із пенсії за вислугу років на пенсію за списком 2, порядку визначення заробітної плати та розрахунку коефіцієнта страхового стажу для обчислення пенсії, періоду,  з якого складається страховий стаж.

        

       На всі питання надала вичерпні відповіді Коломієць Наталія Григорівна – начальник відділу організаційно-інформаційної роботи та нагляду за призначенням пенсії управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради.
       Начальник служби у справах дітей районної у місті ради Назаренко Юрій Анатолійович розповів про співпрацю служби у справах дітей районної у місті ради з обласною дитячою лікарнею. Було ознайомлено з основними напрямками діяльності служби та наголошено на необхідності  не бути байдужими у випадках порушення прав дитини.
Про зміни у порядку призначення та надання населенню субсидій надала роз’яснення Христенок Тамара Дмитрівна –  заступник начальника відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради.

           

Під час зустрічі Світлана Олексіївна Личак зазначила, що виїзні прийоми сприяють взаємодії з громадськістю, визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати, кожне з питань, які звучать на особистому прийомі, надзвичайно важливі для людини, що приходить по допомогу.

Присутнім були надані вичерпні та змістовні роз’яснення згідно діючого законодавства.

 

За інформацією загального відділу
районної у місті ради

Comments are closed.