Виїзний прийом – ефективна форма поширення правоосвітньої роботи серед громадськості

    26 липня 2017 року, відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів керівництва районної у місті ради, заступник голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами виконкому Личак Світлана Олексіївна спільно із заступником начальника управління – начальником відділу субсидій та соціальних допомог управління  праці  та  соціального захисту  населення  районної  у  місті  ради Хмеленовською Наталією Михайлівною провели черговий виїзний прийом громадян у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

       

 

 

 

 

 

Для спілкування з керівництвом району на зустріч завітало 25 соціальних працівників. Обговорювались різноманітні питання, що стосувались соціального захисту населення, але більшість з них стосувались питань продовження дії призначеної субсидії, норми на газ без лічильника, реструктуризації боргів, повернення невикористаної субсидії до державного бюджету та інші.

      

 

 

 

 

 

Також під час прийому піднімалась низка важливих питань щодо роботи соціальних працівників, а саме: безкоштовний проїзд в міському автотранспорті для надання різних видів послуг громадянам похилого віку, інвалідам та одиноким непрацездатним соціально-незахищеним громадянам.

Під час особистого прийому, надано змістовні консультації та роз’яснення з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування.

Загальний відділ районної у місті ради

 

 

Коментарі заборонені.