Виїзний прийом громадян голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради О.А. Атрощенка у трудовому колективі ПАТ “Продовольча компанія “Ясен”

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної у місті ради. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів місцевого самоврядування, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги мешканцям району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, 01 червня 2016 року голова районної у місті ради О.А. Атрощенко провів виїзний прийом громадян у трудовому колективі ПАТ “Продовольча компанія “Ясен”.

Участь у виїзному прийомі громадян взяли і заступник начальника управління – начальник відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Хмеленовська Наталія Михайлівна та начальник відділу організаційно- інформаційної роботи та нагляду за призначенням пенсій управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Коломієць Наталія Григорівна.

 

 

 

 

 

 

 

Під час зустрічі з колективом  ПАТ “Продовольча компанія “Ясен” Олександр Анатолійович ознайомив з повноваженнями районної у місті ради та зусиллями, направленими на виконання поставлених перед радою та її виконавчими органами завдань.

 

 

 

 

 

 
У ході зустрічі піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності населення, зокрема: питання призначення субсидій та пенсійного законодавства.

“Механізм призначення субсидій – простий і прозорий. На сьогодні, процедура оформлення субсидій спрощена. Від вас потрібна тільки заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. В середньому по району субсидія становила до 01.05.2016 року – 1400 грн, з травня 2016 року – 405 грн, так як закінчився опалювальний період, – пояснила Н.М. Хмеленовська. Близько 60% населення району отримують субсидію”.

Більшість питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці.

 

Загальний відділ
районної у місті ради

Коментарі заборонені.