Виїзний прийом громадян у трудовому колективі Чернігівського відділення ПАТ “САН ІнБев Україна”

   Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів місцевого самоврядування, вирішення нагальних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги громадянам, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.
23 червня 2017 року голова районної у місті ради Т.С. Кузнецова-Молодчая провела виїзний прийом громадян у трудовому колективі Чернігівського відділення ПАТ “САН ІнБев Україна”.

Нагороди та продукція Чернігівського пивзаводу

 

 

 

 

На заході були присутні начальник управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Ірина Петрівна  Марчук, завідувач відділу житлово-комунального господарства та архітектури районної у місті ради Тетяна Іванівна Сергієнко,  заступник директора по роботі з громадкістю Валерій Анатолійович Косяк та головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян загального відділу районної у місті ради Наталія  Василівна  Сенченко.

 

 

 

 

Колектив виявив велику активність на зустрічі з керівниками районної у місті ради.
Присутні мали змогу отримати відповіді на питання щодо пенсійного забезпечення: градація пенсійного віку, страховий стаж необхідний для виходу на пенсію, розмір пенсії, коефіцієнт її нарахування, за які роки можна буде брати заробітну плату тощо. Також багато питань обговорено щодо порядку нарахування та отримання субсидії. Ірина Петрівна компетентно відповіла на всі порушені питання.
У ході зустрічі громадяни цікавились також питаннями земельних відносин, приватизації земельних ділянок, їх цільового призначення, індивідуального будівництва житлових будинків і господарських споруд.
Зустріч відбулась у діловій конструктивній обстановці. По всіх порушених питаннях безпосередньо на місці були надані вичерпні роз’яснення та консультативна допомога.

 

 

 

 

За інформацією загального відділу районної  у  місті  ради.

Коментарі заборонені.