Виїзний прийом – як практика взаємовідносин влади і трудового колективу

  У працюючих громадян, які упродовж робочого тижня зайняті на виробництві чи у сфері надання послуг, не завжди є достатньо вільного часу для особистого звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування з того чи іншого питання. Зважаючи на це, у Новозаводському районі практикуються зустрічі керівників районної у місті ради, її виконавчих органів з колективами району, під час яких висвітлюється робота ради, ведеться прийом  громадян.


У п’ятницю, 07 липня, відбулась зустріч голови районної у місті ради   Т.С. Кузнецової-Молодчої, заступника голови районної у місті ради-керуючого справами виконкому С.О. Личак з колективом Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

      

Працівники центру проявли свою активну громадську позицію, їх цікавили проблеми розвитку міста, виховання підростаючого покоління,  залучення громадськості до проведення роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, підтримка та розвиток волонтерського руху. Обговорювалось питання попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, запобігання правопорушень серед дітей, допомоги сім’ям у складних життєвих обставинах, молодим, багатодітним, неповним сім’ям, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

      

Також на зустрічі мова йшла про зміни у законодавстві щодо порядку призначення населенню субсидій. Головний спеціаліст відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради І.М. Сидорович ознайомила присутніх з основними положеннями щодо нарахувань житлових субсидій за новим порядком, призначенням всіх видів соціальних допомог, повідомила про те, що спеціалістами управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради проводиться щоденний прийом та консультативно-роз’яснювальна робота з громадянами району.

      

Директор центру звернула свою увагу на питання, які мають бути, на її думку, спільною турботою як центру, так і органу місцевого самоврядування.
Слід відзначити атмосферу надзвичайної доброзичливості, взаємної зацікавленості і толерантності, що панувала з першої і до останньої хвилини півторагодинної  зустрічі.
Надано відповіді та роз’яснення на всі запитання, що виникали упродовж зустрічі.

 

Загальний відділ районної у місті ради

Коментарі заборонені.