Виїзний прийом у трудовому колективі

16 листопада поточного року, згідно з графіком, у приміщенні комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка” відбулась зустріч заступника голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючого справами виконкому Личак Світлани Олексіївни та керівників виконавчих органів районної у місті ради з трудовим колективом.
Реалізація національних завдань сьогодення вимагає від місцевих органів влади злагодженої роботи, безумовного виконання завдань керівництва держави та області, належного реагування на звернення громадян та ведення конструктивного діалогу з громадськістю, професійного підходу до прийняття управлінських рішень.
На зустрічі мова йшла про зміни у законодавстві щодо порядку призначення населенню субсидій, зокрема, яким чином можна попередньо підрахувати відсоток від доходу, як розрахувати суму субсидії. Заступник начальника управління – начальник відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Хмеленовська Наталія Михайлівна ознайомила присутніх з основними положеннями щодо нарахувань  житлових субсидій за новим порядком, повідомила про те, що спеціалістами управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради проводиться щоденний прийом та консультативно-роз’яснювальна робота з громадянами району щодо призначення житлових субсидій, надається допомога в заповненні заяв та декларацій.

Також працівниками колективу лікарні піднімались питання про основні положення пенсійного законодавства, порядок призначення пенсії за вислугу років працівникам закладів охорони здоров’я, про необхідний страховий стаж для права на призначення пенсій та інші питання. На запитання відповідала головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи та нагляду за призначенням пенсій управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Макарова Ольга Миколаївна.

 

На всі поставлені медичними працівниками упродовж годинного діалогу питання надано ґрунтовні роз’яснення.

Коментарі заборонені.