ВИНАГОРОДА ДІТЯМ-СИРОТАМ ТА ДІТЯМ, ПОЗБАВЛЕНИМ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ЗА УСПІХИ У НАВЧАННЯ

Сьогодні в Україні діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування потребують особливої уваги та захисту з боку держави. Саме тому, Новозаводська районна у м. Чернігові рада визначає одним із основних напрямків своєї діяльності – захист прав та інтересів дітей.

Відповідно до «Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Новозаводському районі м. Чернігова на 2017-2021 роки», 28 серпня 2019 року відбулося урочисте вручення під час якого винагороду отримали 30 дітей зазначених категорій,  7 першокласників та діти учасників АТО.

Щирі слова привітання подарували дітям та опікунам голова районної у місті ради Кузнецова-Молодчая Т.С., заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючий справами виконкому Личак С.О. та головний спеціаліст служби у справах дітей Сенченко Н.В.

   

До привітань, також, приєдналися й інші спеціалісти ССД, які побажали дітям звершення мрій та сподівань, наснаги до навчання, позитивного мислення і тільки хороших оцінок у новому навчальному році, а опікунам міцного здоров’я і сили духу у їх нелегкій, але такій милосердній справі.

Особливі слова вдячності хочеться висловити регіональному благодійному фонду «Лайф-інтернешнл», за сприяння якого дітям було придбано та вручено різноманітні подарунки, серед яких: рюкзаки для першокласників, набори «Лего», набори для творчості для дітей старшого віку.

Загальна атмосфера була святковою, теплою, гармонійною. На дитячих обличчях сяяли усмішки. На завершення учасники заходу подякували організаторам за маленьке свято, яке принесло дітям позитивний настрій та натхнення для досягнень у новому навчальному році.

Comments are closed.