Вишиванка – оберіг українського народу

   Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. Цього року свято випало на 18 травня. У цей день усі українці йдучи на роботу одягають вишиванки. У такий спосіб вони демонструють, що вишиванка – це одяг не лише на свята, адже вишиванка є генетичним кодом українців.
Цьогоріч не лише всеукраїнське свято, а всесвітнє, адже українці
у Франції, Німеччині, США, Канаді, Португалії, Італії, Іспанії, Лівані, Португалії також одягнули вишиванки.
З нагоди Всесвітнього дня вишиванки у територіальному центрі соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)  Новозаводського району м. Чернігова відбувся  конкурс: “Вишиванка – оберіг українського народу”. Зі щирими словами до присутніх звернулась директор територіального центру,  привітала всіх зі святом, головним атрибутом якого була вишиванка. У заході прийняли активну участь підопічні територіального центру,  одягнули українське національне вбрання.    Присутні мали змогу почути вірші у виконанні Нітченко Олександра Корнійовича та Васькович Єфросинії Іванівни. Хором виконали пісні «Чорнобривці», «Мамина сорочка», «Вишиванку». Серед гостей свята, були обрані переможці за різними номінаціями, усі хто був у національному вбранні отримали солодкі подарунки.  Відбулась презентація виставки вишиванок, де  майстрині мали змогу продемонструвати свої таланти.
Радість  за увагу до себе відчували гості заходу. Час зустрічі швидко проходить ,але на душі залишається багато позитивних вражень.

Коментарі заборонені.