З вірою в любов і милосердя

3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. Звичайно, цей день не можна назвати святковим.  На честь «винуватців свята» не лунають привітання, це день поваги та пошани до тих, на чию долю випали нелегкі випробування.

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району
м. Чернігова переймаються проблемами своїх підопічних щодня. Так, на обслуговуванні у територіальному центрі перебуває 413людей, яким встановлено інвалідність. Всі вони завжди чекають на підтримку та порозуміння. Працівники відділення денного перебування організовують для них навчання, цікаве дозвілля, різноманітні заходи до різних визначних дат. А у дні святкові, залучаючи волонтерів і благодійників, ми прагнемо зробити якомога більше. Напередодні свята у територіальному центрі відбувся концерт за участю самодіяльного музичного колективу «МЕГО+».

Переймаючись буденними проблемами, всі повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я. Не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з особливими потребами, і для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе повноцінними людьми.

Тож,  хочеться побажати усім доброго здоров’я, довголіття, оптимізму та благополуччя та створенняумов, які дадуть змогу людям з особливими потребами відчувати себе рівними серед рівних.

Comments are closed.