Захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана «Ви не спішить, мої літа! Пора у мене – золота!»

28.09.2016р. в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова відбувся святковий захід «Ви не спішить, мої літа! Пора у мене – золота!», присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана, в якому взяли участь творчі колективи міста: студенти Чернігівського музичного училища ім. Л.М. Ревуцького, дитячий танцювальний колектив «Каблучок» та солістка ККЗ «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді».

З нагоди свята було відкрито виставки творчих робіт підопічних територіального центру «Життя – це краса, милуйся нею» та виставка дитячих робіт «Від серця до серця» художньої студії «Майстерня живопису» Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, відбувся показ документального відеофільму «Покоління».

На святі було багато гостей. До підопічних територіального центру завітали: депутати Чернігівської міської ради, голова та депутати Новозаводської районної у м. Чернігові ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводського району – І.П.Марчук, представники засобів масової інформації.
Але найголовнішим сюрпризом стала присутність на святі Чернігівського міського голови. Після привітання, В.А.Атрошенко активно спілкувався з людьми та відповідав на їх запитання.

За активну життєву позицію в справі соціального захисту населення міським Головою були вручені подяки підопічним територіального центру – Н.М Смолянко та Т.П. Просянік.
В свою чергу нагороджені подякували В.А. Атрошенку за увагу до людей похилого віку та за його активну діяльність, спрямовану на розвиток рідного міста.
Наприкінці свята підопічні Територіального центру та присутні гості пригощались чаєм та солодощами.

Коментарі заборонені.