Захід до Старого Нового року “Сію, сію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю!”


11 січня підопічні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова насолодились музичною комедією на основі класичного твору Миколи Гоголя “Ніч перед Різдвом”.
Шлях до серця красивої дівчини лежить через… шикарне, бажано царське, взуття. Гарні черевички, тим більше царські, — це завжди актуально. Коваль Вакула, який напередодні Різдва як раз було втратив від кохання рештки здорового глузду, вирішує у будь-який спосіб здобути рідкісний клад та разом з ними крижане серце своєї Оксани. А, зважаючи на те, що дива у передріздвяну ніч – це нормальне атмосферне явище, то невгамовному Вакулі радо допомагають усі, навіть Чорт. А коли в кінці виявилося, що справа і не в черевичках зовсім, ніхто, втім, про цю катавасію не шкодував, адже ж які були пригоди! Красива казка про шалене кохання.

        
Вистава сповнена неймовірних, загадкових, але дуже веселих і добрих пригод. А у виконанні театральної студії “СТЕМ” Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва вистава заіскрилась, як новорічний сніг! Адже на сцені були справжні професіонали, які подарували тільки найкращі емоції!

Comments are closed.