Захід з нагоди Великодня для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Відповідно до Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Новозаводському районі м. Чернігова на 2017-2021 роки, службою у справах дітей районної у місті ради систематично проводяться різноманітні заходи.

На один із таких заходів 13 квітня 2018 року до ради запрошено 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, переважно молодшого шкільного віку.

Зі світлим святом Воскресіння Христового дітей поздоровили голова районної у місті ради Тетяна Степанівна Кузнецова-Молодчая, заступник голови районної у місті ради-керуючий справами виконкому Світлана Олексіївна Личак, які вручили дитячі книжки, придбані за кошти районного у місті бюджету, передбачені Програмою.

Також зі святом всіх присутніх привітав депутат обласної ради Дмитро Іванов, який вручив дітям солодкі паски.

На захід завітав волонтерський православний молодіжний клуб “Дорога добра” при церкві Усіх Святих Чернігівських Чернігівської єпархії, який порадував присутніх пасхальними піснеспівами. Перед початком концерту о. Анатолій – УПЦ Чернігівської єпархії привітав усіх присутніх зі Світлим Христовим Воскресінням та у вітальному слові розповів дітям про свято.

Comments are closed.