Заходи у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова до Дня пам’яті і примирення та 72 – ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні “Пам’ять вічно жива”

Дорогою ціною заплатив український народ за перемогу у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу.
4 травня 2017 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова проведено концерт “Пам’ять вічно жива”, присвячений Дню пам’яті і примирення та 72-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю творчого колективу з Чернігівського базового медичного коледжу. На свято були запрошені ветерани, члени сімей воїнів загиблих в роки Великої Вітчизняної війни, діти війни. Учасників заходу тепло привітала зі святом директор територіального центру Маргарита Алєксєєва і побажала їм міцного здоров’я, чистого мирного неба, стабільності в цей непростий для української держави час та подякувала за патріотизм, який вони проявляли, відстоюючи і будуючи мирне, спокійне життя для своїх нащадків. Усі запрошені з піднесенням співали пісні своєї молодості.

Напередодні свята ветерани війни, які безпосередньо брали участь у бойових діях у Другій світовій війні та жертви нацистських переслідувань отримали солодкі подарунки та вітальні листівки. Для підопічних територіального центру відбувся показ художнього фільму на військову тематику.


Все далі і далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто, не вагаючись, віддав своє життя в ім’я свободи. У наших серцях ніколи не згасне пам’ять про людей близьких і зовсім невідомих – тих, хто боронив свій рідний край.

Коментарі заборонені.