Проведення засіданя постійних комісій Новозаводської районної у м. Чернігові ради

 15.05.17 Засідання постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради з питань:
1. Про розвиток та ефективність функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
2. Про підготовку матеріальної бази оздоровчих та пришкільних таборів до роботи в літній період.
Новозаводська районна у м. Чернігові рада
Відповідальні: Кислиця І.А.,Башинський Д.А., Назаренко Ю.А.
16.00, к. 424
 17.05.17 Засідання постійної комісії з питань законності, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності Новозаводської районної у м. Чернігові ради  з питань:
1. Про взаємодію служби у справах дітей Новозаводської районної у  м. Чернігові ради та органів поліції щодо профілактики бездоглядності та безпритульності дітей.                             2. Про діяльність органів самоорганізації населення
Новозаводська районна у м. Чернігові рада
Відповідальні: Соколов Ю.Ю., Башинський Д.А., Попович І.М.                                                 15.00, к. 424
 31.05.17 Спільне засідання постійних комісій з питань економічного розвитку, фінансів та бюджету, та постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології  Новозаводської районної у   м. Чернігові ради з питань:
1. Про ефективність використання бюджетних коштів, направлених на фінансування робіт з благоустрою району у І кварталі 2017 року.
2. Про роботу щодо організації вивезення твердих побутових відходів з сектору приватної забудови району.
Новозаводська районна у м. Чернігові рада
Відповідальні: Клименок А.С., Федорок В.К, Башинський Д.А., Василець Т.М.
16.00, к. 424

 

Comments are closed.