Засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

26 жовтня  2017 року відбулось чергове засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року №643-р “Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки” та наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 22 вересня 2017 року №509 “Про проведення  позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки” на засіданні районної комісії було розглянуте питання про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності.
Інформацію з цього питання надав головний інспектор Чернігівського міського відділу управління ДСНС України у Чернігівській області Мироненко Олександр Олександрович. Районною комісією були прийняті відповідні рішення
Крім того, на засіданні районної комісії розглядалися питання про хід виконання Плану заходів районної у місті ради, підприємств, установ та організацій щодо запобігання травматизму та іншим нещасним випадкам невиробничого характеру у Новозаводському районі м. Чернігова на 2017 рік та  про стан інвалідності у І півріччі 2017 року від отриманих травм виробничого характеру на підприємствах району.
Секретар комісії Полова Галина Василівна надала інформацію про виконання рішень регіональної ради з питань безпечної життєдіяльності населення та районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, прийнятих у І півріччі 2017 року.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                                          Є.Є. Федориніч

 

 

Comments are closed.