Засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

28 лютого 2019 року відбулось розширене засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.
Комісія розглянула питання про стан охорони та умов праці на підприємствах, в установах та організаціях району у 2018 році та хід виконання положень обласної та районної Програм поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

У роботі засідання взяли участь керівники та спеціалісти суб’єктів господарювання району, начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку управління Держпраці у Чернігівській області. Сухоруков Олександр Вікторович, начальник відділу з питань експертизи умов праці управління Держпраці у Чернігівській області Маньковський Ростислав Леонідович, начальник Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Мурашко Тетяна Анатоліївна.

На засіданні комісії були підведені підсумки районного огляду-конкурсу з охорони праці за 2018 рік. Голова районної у місті ради Кузнецова-Молодчая Тетяна Степанівна вручила грамоти та подяки переможцям та активним учасникам огляду-конкурсу.

Також, на засіданні комісії були розглянуті питання: про стан профілактичної роботи щодо попередження пожеж і загибелі людей на них за підсумками 2018 року та заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на підприємствах, в установах, організаціях району у весняно-літній період 2019 року; про стан невиробничого травматизму в районі за 2018 рік та завдання щодо запобігання травматизму та іншим нещасним випадкам невиробничого характеру на 2019 рік.

Comments are closed.