Засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

25 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.
На засіданні комісії розглядалися питання: про стан охорони та умов праці у ТОВ «МП-1»; про хід виконання Плану заходів районної у місті ради, підприємств, установ та організацій щодо запобігання травматизму та іншим нещасним випадкам невиробничого характеру у Новозаводському районі м. Чернігова на 2018 рік; про стан підготовки суб’єктів господарювання з питань пожежної безпеки до роботи в осінньо-зимовий період, попередження травмування і загибелі людей від пожеж; про стан інвалідності у І півріччі            2018 року від отриманих травм виробничого характеру на підприємствах району.

Комісія затвердила текст Звернення до керівників суб’єктів господарювання, розташованих на території Новозаводського району м. Чернігова району, про вжиття термінових заходів для недопущення вільного пересування людей, особливо дітей, на об’єктах, що мають підвищену небезпеку для життя.

Секретар комісії Полова Г. В. надала інформацію про виконання рішень районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, прийнятих у І півріччі 2018 року.

Comments are closed.