Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

   13 липня 2017 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося наступні  питання: про стан соціальних виплат населенню за І півріччя 2017 року; про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району за І півріччя 2017 року;  погашення заборгованості із заробітної  плати  у ДП “Чернігівторф”, ТОВ “Торговий дім “Чернігівський”, ТОВ “Рекламна Агенція “Голд Фю’че”,  ТОВ “Телерадіокомпанія “Голд  Фьюче”  та щодо рівня  заробітної плати у ТОВ “Тепло-Буд”, ТОВ “Рекламна Агенція “Голд Фю’че”,  ТОВ “Телерадіокомпанія “Голд  Фьюче”.
Заслухано звіт помічника арбітражного керуючого ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник” Кравчук Н.Є. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Заслухано звіт директора ПрАТ “Комплекс “Любецький” Касьяненка В. В. про стан та заходи з погашення заборгованості до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та звіти власника ПП “Спартус” Маркова А.В. та головного бухгалтера ПП “Сіверпродукт” Шутченко І.Ю. щодо причин низького рівня заробітної плати на суб’єктах господарювання та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог          п. 2.1. діючої Генеральної угоди на 2016-2017 роки.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо  ДП “Чернігівторф”, ТОВ “Торговий дім “Чернігівський”,
ТОВ “Рекламна Агенція “Голд Фю’че”,  ТОВ “Телерадіокомпанія “Голд  Фьюче”, ТОВ “Тепло-Буд”.                                                                Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

 

 

 

Начальник   відділу   праці   управління

праці та соціального захисту населення

районної у місті ради                                                                    Є.Є. Федориніч

Коментарі заборонені.