Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

         У районній у місті раді 09 листопада 2017 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання  про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України  окремими підприємствами, організаціями та установами району.
Заслухано звіт начальника планово-економічного відділу ПАТ «Облтеплокомуненерго» Омельяненко О.Ю. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати у товаристві.
Також заслухано звіти  директора ТОВ «Малак М»  Махнєя Геннадія Віталійовича та юриста  ПП «Сандра С» Корнієнко Лілії Борисівни щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.
Секретар комісії Полова Галина Василівна надала інформацію про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет» та ТОВ «Ватес».
Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                         Є.Є. Федориніч

Comments are closed.