Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

У районній у місті раді 14 грудня 2017 року відбулося останнє, в цьому році, засідання комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
Був затверджений план роботи комісії на 2018 рік.
Заслухано звіти керівників державних підприємств ДП «Чернігівторф» та ПАТ «Хімтекстильмаш» про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.
Також, заслухано звіти  директора ПП «Укрінтерсофт» Сечевиці В. І., головного бухгалтера ТОВ «Чернігівмедіасервіс» Буряк Н.А., заступника директора ПП «ВКФ «Данко» Кольбан О.Б. щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ПАТ «Облтеплокомуненерго», ПАТ «Хімтекстильмаш» та ТОВ «Рекламна Агенція «Голд Ф’юче».
Секретар комісії Полова Г. В. проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ПАТ “Чернігівбуд”, ТОВ «Едванс»,  ТОВ «Укрінструмент», ПП «Ростра», ДП “Водземпроект” ПрАТ “Чернігівський проектно-вишукувальний інститут “Чернігівводпроект».
Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення районної у місті ради                                                         Є.Є. Федориніч

Comments are closed.