Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

         08 лютого 2018 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалися питання про стан заборгованості з виплат підприємствами, організаціями та установами району до Пенсійного фонду України за 2017 рік та про виконання районного у місті бюджету 2017 року.
Заслухано звіт помічника арбітражного керуючого ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник» Кравчук Н.Є. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
Також, заслухано звіт представника ТОВ «Строй Мастер» Опарія О.М. щодо причин низького рівня заробітної плати у товаристві та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ТОВ «Ватес» та ПП «ВКФ «Данко».
Секретар районної комісії Полова Г.В. проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ПАТ «Чернігівбуд», ТОВ «Технік Трейд Сервіс», ТОВ «Лягусь», ДП «Соціально-побутове управління» ПАТ «Чернігівоблбуд».
Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                          Є.Є. Федориніч

Comments are closed.