Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

У районній у місті раді 08 вересня 2016 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах державної та комунальної форми власності, в окремих галузях господарської діяльності.

Заслухано звіти заступника генерального директора ПП “Компанія “ІнексУкрПаркет” Авраменка В.М. та  уповноваженого представника ПАТ “Ритм” Ситник Л.А. щодо стану та заходів з погашення заборгованості із заробітної плати та сплати платежів до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Крім того, заслухано звіт головного бухгалтера ПП “Завод “Сільгоспмаш” Турбіль Н.В. щодо забезпечення виконання вимог чинного законодавства з питань оплати праці. Районною комісією прийнято відповідні рішення.

Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ДП “Спецтехніка” ЗАТ “Пожкомплекс”, ДП “Чернігів-Сантехмонтаж” та ПАТ “Чернігівська СПМК-604”. Виконання рішень знаходиться на контролі районної комісії.

Секретар районної комісії проінформувала про виконання рішень районної комісії згідно зі  встановленими строками.

 

 

Начальник   відділу   праці    управління
праці  та  соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                Є.Є.Федориніч

Коментарі заборонені.