Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

22 березня 2018 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан виконання ДВС рішень судів щодо примусового стягнення заборгованості із заробітної плати та вимог про сплату боргу до Пенсійного фонду України за 2017 рік.

Заслухано звіти директора Навчальної організації «Чернігівська автомобільна школа Чернігівської обласної організації ТСО України» Кошарного С. О. та начальника юридично-кадрового відділу ПрАТ «КСК «Чексіл» Догадіної С. О. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Також були заслухані звіти головного бухгалтера ПП «Марконі»          Цвір Л. О. та головного бухгалтера ТОВ «Торговий дім «Чернігівський» Хропатої Л. В. щодо причин низького рівня заробітної плати на підприємствах та щодо вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди.

Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ПАТ “Будівельна компанія «Домобудівник» та ДП «Соціально-побутове управління» ПАТ «Чернігівоблбуд».

Секретар районної комісії Полова Г.В. проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ПАТ «Чернігівбуд», ТОВ «ВКФ «Агід», ТОВ «Підприємство «Енергія», ТОВ «Пелетон», ТОВ «Редакція газети «Деснянська правда», ФОП Белофост І.С., ФОП Семіроз В.В., ПАТ «Базис», ТОВ «Наша булочка».

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення, виконання яких знаходяться на контролі районної комісії.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                    Є.Є. Федориніч

Comments are closed.