Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

12 квітня 2018 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати та заходи щодо її ліквідації на економічно активних підприємствах району за результатами І кварталу 2018  року.
Заслухано звіт  юрисконсульта ДП «Чернігівторф» Глібка В. П. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
Також, заслухано звіт головного бухгалтера ПП «Ельдорадо Чернігів» Пандіної І. В. щодо причин низького рівня заробітної плати на підприємстві та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надало інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ПрАТ «КСК «Чексіл» та ТОВ «Ватес».
Секретар комісії Полова Г.В. проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет» та ПАТ «Чернігівбуд».
З розглянутих питань прийняті відповідні рішення, виконання яких знаходяться на контролі районної комісії.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                    Є.Є. Федориніч

Comments are closed.