Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

26 липня 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалися питання: про стан соціальних виплат населенню за І півріччя 2018 року та про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району за І півріччя 2018 року.

Заслухано звіти юрисконсульта ДП «Чернігівторф» Глібка В.П.,  начальника юридично-кадрового відділу ПрАТ «КСК «Чексіл» Догадіної С.О. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Також, заслухано звіт заступника директора ТОВ «Орбіта ДС» Коваленка В.М. щодо причин низького рівня заробітної плати у товаристві та щодо вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди.

Управління праці та соціального захисту населення надало інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ТОВ «Роллінг Геймз».

Секретар комісії Полова Г.В. надала інформацію про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ПАТ «Чернігівбуд», ПП «Мір», ПП «Портал СД».

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення, виконання яких знаходяться на контролі районної комісії.

Comments are closed.