Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

09 серпня 2018 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан виконання строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання району.
Заслухано звіт директора ТОВ «Роллінг Геймз» Мацкевича Т.М. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
Також, заслухано звіт головного бухгалтера ТОВ «НЕП» ЛТД та ТОВ «Фабрика «Аврора» Янченко О. А. щодо причин низького рівня заробітної плати у товариствах та щодо вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди.
Секретар комісії  Полова Г.В. надала інформацію про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ПАТ «Чернігівбуд», ПП «Мір», ТОВ «Фабрика Здорово» та ПрАТ «КСК «Чексіл».
З розглянутих питань прийняті відповідні рішення, виконання яких знаходяться на контролі районної комісії

Начальник   відділу   праці  управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                           Є.Є. Федориніч

Comments are closed.